3. Стивън Петков донесе точка на Фейрензе с 11-ия си гол през сезона

Стивън Петков донесе точка на Фейрензе с 11-ия си гол през сезона

Стивън Петков спаси точката за португалския Фейрензе с 11-ия си гол през този сезон в среща от португалската Втора лига. Попадението му в 75-ата минута обаче стигна само за крайното 1:1 срещу гостуващия Виляфранкензе в среща от 30-ия кръг.

Фейрензе обаче изостана от първите две места, където се намираше в началото на годината и сега заема 4-а позиция с 52 точки. Пред тях са Каса Пия с 59, Шавеш и Рио Аве са с по 57.

Гостите от Виляфранкензе откриха резултата в 33-ата минута, но Петков се разписа 15 минути преди края с мощен изстрел по диагонала, след като навлезе в наказателното поле от дясно.