3. Торино обърна деветима от Интер и грабна победа на "Меаца"

Торино обърна деветима от Интер и грабна победа на "Меаца"

Интер загуби у дома от Торино с 1:2 в инфарктен мач с два червени картона и две дузпи

Интер разочарова своите фенове със загуба 1:2 от Торино на "Джузепе Меаца", с която "нерадзурите" пропуснаха да се възползват от грешната стъпка на Фиорентина по-рано днес. Това бе четвърта домакинска загуба на Интер през сезона.

Нищо не предвещаваше подобен завършек на мача.Всичко вървеше като по ноти за момчетата на Роберто Манчини и на почивката те се оттеглиха с гол аванс след точен изстрел от дузпа на Мауро Икарди.

Втората част обаче започна кошмарно за "нерадзурите", които допуснаха да бъдат изравнени след гол на Молинаро в 55-тата минута. Малко след това Миранда получи втори жълт картон и напусна терена, оставяйки Интер с човек по-малко. И това не бе всичко в мача. Най-лошото за домакините предстоеше.

В 73-тата минута Нагатомо фаулира Белоти в наказателното поле и получи директен червен картон. Самият Белоти застана зад топката и реализира за 2:1, носейки обрата за Торино.

След загубата момчетата на Роберто Манчини пропуснаха да се изкачат до четвъртото място в Серия "А".