3. Тотнъм помля Интер в контрола (ВИДЕО)

Тотнъм помля Интер в контрола (ВИДЕО)

Двубоят, който се проведе в Осло, завърши при резултат 6:1

Тотнъм победи по категоричен начин Интер в приятелска среща, която се проведе в Осло. Двубоят завърши при резултат 6:1.

Точни за Тотнъм на стадион "Улеваал" бяха Хари Кейн, който се разписа на два пъти, Ерик Ламела, Дели Али, новото попълнение Винсънт Янсен и Шайън Харисън.

Автор на гола за Интер стана Иван Перишич.

В 5-ата минута Кейн даде аванс на лондончани, след като бе точен от дузпа.

Отгворът на италианците дойде в 23-ата минута, когато Иван Перишич проби отляво и със свиреп шут с левия крак не остави шансове на Мишел Ворм за 1:1.

В 40-ата минута "шпорите" отново поведоха. Ерик Ламела получи топката пред дъгата на противниковото наказателно поле и с фантастичен изстрел я изпрати в горния ляв ъгъл.

Малко след почивката Винсънт Янсен, който се влезе в игра от пейката, асистира в 52-ата минута на Деле Али, за стане резултатът 3:1.

Пет минути по-късно резултатът стана 4:1. Хари Кейн вкара втория си гол с хубав удар.

В 65-ата Янсен порази вратата на Интер за пети път, а крайният резултат бе оформен от Шайън Харисън в 77-ата.