3. ЦАР би Лесото, играчи на Пирин и ЦСКА играха(ВИДЕО)

ЦАР би Лесото, играчи на Пирин и ЦСКА играха(ВИДЕО)

Това стана в първа среща от квалификациите за Купата на африканските нации

ЦАР, в чийто състав са Амос Юга и Годуин Коялипу от ЦСКА, победи с 3:1 Лесото в първия си мач от квалификациите за Купата на африканските нации. За домакините от ЦАР игра и едно от летните попълнения на Пирин – Карл Намнганда, който даде асистенция за един от головете. Нападателят на ЦСКА Коялипу се отчете с попадение и затвърди успеха на своите.

В герой за ЦАР се превърна нападателят Луис Мафута, реализирал два гола. Първото попадение на Мафута дойде още преди да са изминали 60 секунди игра. В 24-ата минута партньорът на Коялипу в атака отбеляза още един гол за 2:0.

Току преди почивката доскорошният капитан на ЦСКА Амос Юга бе заменен принудително. Опитният Юга игра като централен защитник в двубоя.

След почивката двата тима си размениха по едно попадение. Себа Мотебанг намали на 2:1 в 56-ата минута, а шест по-късно дойде и мигът на Коялипу, който направи 3:1. Осем минути преди края на мача нападателят бе заменен.

В друг мач от квалификациите за КАН Конго победи Южен Судан с 1:0, а защитникът на ЦСКА 1948 Райън Бидунга изигра пълни 90 минути.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1