3. Виляреал и Севиля с реми след 2 гола за 2 минути (ВИДЕО)

Виляреал и Севиля с реми след 2 гола за 2 минути (ВИДЕО)

„Жълтата подводница“ вкара и в добавеното време, но голът бе отменен – 1:1

Севиля и Виляреал завършиха наравно 1:1 в мач от XV кръг на испанската футболна „Ла Лига“.

Виляреал заема 12-о място във временното класиране в Ла Лига с 16 точки, а Севиля е 15-и с 13 точки, но и мач по-малко, като продължава да няма победа в шампионата от 26 септември насам.

Двете попадения паднаха в рамките на две минути през второто полувреме, а гол на гостите в добавеното време не бе зачетен.

Преди това в 46-ата минута вратарят на домакините от Севиля Марко Дмитрович се отличи с чудесно спасяване при удар на Алекс Баена от Виляреал.

В 64-ата минута Жерар Морено също пропусна обещаваща възможност за гостите, а малко по-късно домакините имаха претенции за игра с ръка на футболист на Виляреал в наказателното поле, но дузпа не бе отсъдена.

21-годишният защитник Кике Салас изведе Севиля напред в резултата в 75-ата минута, реализирайки с глава, а в 77-ата минута 36-годишният нападател на Виляреал Хосе Луис Моралес изравни за 1:1.

Чилийският национал Бен Бреретон Диас вкара топката във вратата на домакините в петата минута на добавеното време, но след преразглеждане на ситуацията със системата ВАР, попадението бе отменено.

Тежа контузия за халф на Славия, играещ за Мъри Стоилов

Соле откаран с линейка в болница

Хетафе най-накрая победи в Ла Лига

Мадридчани надвиха 2:0 Алавес

Ман Сити се подхлъзна и срещу Нюкасъл - 1:1 (ВИДЕО)

"Гражданите" остават първи в класирането с 14 точки, но може да го загубят до края на деня