3. Йохан Кройф гледа Станислав Тодоров

Йохан Кройф гледа Станислав Тодоров

Двубоят от 1/16 финалите на Лига Европа бе много оспорван и българската съдийска бригада имаше доста работа

Холандската легенда Йохан Кройф изгледа на живо мача Аякс – Стяуа (2:0), ръководен от българския рефер Станислав Тодоров.

Въпреки минусовите температури на трибуните на „Амстердам Арена“ имаше повече от 50 000 зрители, пише сайтът на Асоциацията на българските съдии.

Помощници на Тодоров бяха Николай Ангелов и Иво Колев, 4-ти арбитър беше Иван Вълчев, а допълнителни асистенти - Николай Йорданов и Александър Костадинов.

Двубоят от 1/16 финалите на Лига Европа бе много оспорван и българската бригада имаше доста работа.

Пет минути преди почивката Николай Ангелов сигнализира за засада и гол на домакините не беше зачетен (на снимката), а в последната минута на мача Станислав Тодоров изгони играч на Стяуа за второ официално предупреждение, като българският арбитър показа още 4 жълти картона.

Манчестър Юнайтед впери поглед в звездата на Залцбург

Амар Дедич е обект на интерес от английския гранд

Радост за Челси! Джеймс подновява тренировки до дни

Той вече е здрав

Колко ще получава Клоп на новата си позиция?

Джейми Байноу-Гитънс успя да привлече вниманието върху себе си

Прекрасни новини за Слот: Салах и Ван Дайк получиха почивка от националните отбори