3. Юве с неочаквана издънка срещу Болоня у дома (ВИДЕО)

Юве с неочаквана издънка срещу Болоня у дома (ВИДЕО)

Торинци врътнаха само 1:1 с противника си

Ювентус се издъни на “Алианц Стейдиъм” срещу Болоня след равенство 1:1. Гостите от Болоня поведоха в 24-ата минута с гол на Люис Фъргюсън, който промуши топката в долния ляв ъгъл на вратата на Матия Перин.

Втората част започна с натиск на Ювентус. В 52-ата минута Душан Влахович отбеляза гол, след като топката беше отклонена от Бремер. Попадението беше отменено след намесата на ВАР заради засада.

Пет минути по-късно Тимъти Уеа стреля от границата на наказателното поле, но Лукаш Скорупски спаси. В 59-ата минута последва опасен удар от Николо Фаджоли, който мина опасно близо до лявата странична греда на вратата на Болоня.

12 минути по-късно “хрътките” имаха претенции за дузпа, след като Дан Ндойе беше съборен в наказателното поле. От ВАР стаичката сигнализираха на главния съдия Марко ди Бейо, че ситуацията трябва да бъде преразгледана, но той не промени решението си.

В 80-ата минута Душан Влахович успя да спаси “Старата госпожа” от домакинска загуба, след удар с глава в десния ъгъл.

Фиорентина пък пропусна да победи Лече, след като поведе с 2:0 през първата част с попадения на Нико Гонсалес и Алфред Дънкан. Хамза Рафия и Никола Кръстович донесоха точката на “вълците”.

Майнц удари новака Санкт Паули

С класическото 3:0 в мач от VI кръг на Бундеслигата

Евертън и Нюкасъл се занулиха в мач с отменен гол и пропусната дузпа

Двата тима не си отбелязаха голове

Аталанта разби Дженоа след хеттрик на Ретеги (ВИДЕО)

Бергамаските надвиха опонента си с 5:1

Милан ще се опита да се справи с Фиорентина със състава от мача с Интер

Отборът залага на сигурното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)

Отборът на Мъри победи Сивасспор

Бившият треньор на ЦСКА Саша Илич бе уволнен от Пари НН (ВИДЕО)

Руският клуб изписа сърбина за слаби резултати

Тиаго Мота разкри как Юве ще се справи без Бремер

Всички в ще дадат нещо повече на терена заради контузията му, смята треньорът на „бианконерите“

Манчестър Сити имаше проблеми срещу Фулъм, но все пак се върна към победите (ВИДЕО)