Здрав бой за Груев и Лийдс в Англия (ВИДЕО)

Промоцията за Висшата лига увисна след 0:4

Лийдс записа тежко крушение в Чемпиъншип след 0:4 при визитата на Куинс Парк Рейнджърс в предпоследен мач от сезона.

Българският национал Илия Груев бе титуляр за йоркширци и остана на терена до 88-ата минута, когато бе заменен от Глен Камара.

Двубоят на "Лофтъс Роуд" бе решен далеч по-рано, след като лондончани вкараха две попадения още до 22-ата минута.

Точни за домакините бяха Илиас Чеър и Лукас Андерсен. КПР бе солиден и след почивката, а попадения реализираха още Линдън Дайкс и Самиел Фийлд.

В класирането Лийдс е втори с 90 точки, но с мач повече от Ипсуич 89, а Лестър се завърна във Висшата лига, след като със своите 94 пункта не може да бъде изместен от първите две места.

Тухел потвърди: Де Лихт и Дайер ще играят

Старши-треньорът на Байерн Мюнхен ще разчита на двамата защитници на "Бернабеу"

Манчестър Юнайтед "счупи" 50-годишен антирекорд

"Червените дяволи" са допуснали 81 гола за 49 мача

Борусия го направи! Ново 1:0 над ПСЖ ги прати на финала в ШЛ! (ВИДЕО)

Парижани нацелиха четири греди на "Парк де Пренс"

Предупредиха английските фенове да бъдат разумни на Евро 2024

Като един от най-критичните мачове се очаква да бъде този между Германия и Шотландия