2. - Италия
  3. Матри: Ювентус показа характер срещу Наполи

Матри: Ювентус показа характер срещу Наполи

Двубоят на "Сан Паоло" завърши наравно - 3:3

Нападателят на Ювентус Алесандро Матри даде коментара си за двубоя на своя тим срещу Наполи. Двата отбора сътвориха истински голов спектакъл, който завърши при равенство 3:3. Неаполитанци поведоха с 3:1 в 68-ата минута, но до края на срещата „старата госпожа” все пак се добра до равенството, а по този начин и до точката, и така отново не загуби в мач от шампионата през настоящия сезон.

„Имаше както положителни, така и отрицателни аспекти в нашето представяне. Резултатът е добър, като се има предвид ситуацията на почивката. Най-важното нещо бе участието и желанието, показано от всеки играч. Показахме нашия велик характер”, заяви Матри.

След равенството Ювентус остана на върха в Серия А, като е с 26 точки, на 2 пред втория – Милан. "Бианконерите" имат седем победи и пет равенства от началото на сезона.

Мота доволен от Ювентус след издънката (ВИДЕО)

Направихме всичко, обяви старши треньорът след 1:1 у дома с Каляри

Аталанта разби Дженоа след хеттрик на Ретеги (ВИДЕО)

Бергамаските надвиха опонента си с 5:1