2. - Левски
  3. Електричката: Съдията ме изнерви, ритаха ме и играха с ръце, а той не свири нищо

"Няма значение с кой ще играем в полуфиналите, ако сме в Пловдив, ще победим", отсече капитанът на "смърфовете" пред репортер на Novsport.com

Капитанът на Локомотив (Пловдив) Здравко Лазаров изрази възмущението си от главния рефер на ¼-финалния мач от турнира за Купата на България срещу Левски, спечелен от „смърфовете” с 2:1.

Лидерът на „черно-белите” заяви, че в 20-ата минута срещу него е било извършено нарушение (от Дъстли Мулдер) на границата на наказателното поле, а Ивайло Стоянов е подминал ситуацията, след което е сторил същото и при игра с ръка (на Криставао Рамос) в пеналтерията на „сините”.

„Съдията ме изнерви, защото ме ритаха, а той не вижда”, каза Електричката пред репортер на Novsport.com. „Още в средата на първото полувреме ме фаулираха отзад, а той подмина ситуацията.

После веднага дойде гола (точно 34 сек. по-късно), а след това футболисти на Левски спираха центрирания с ръце в наказателното си поле, а той не виждаше ли, какво?

Но няма значение, така е видял, така е свирил. Ние сме щастливи, че продължаваме, защото видяхте, че всички се раздавахме не на 100, а на 120%.

Ще мислим обаче мач за мач и няма да бързаме”, допълни Лазаров, след което бе попитан дали има претенции за съперник на Локо (Пд) във фазата на полуфиналите за Купата и отговори така:

„Няма значение. Сигурен съм, че с който и да играем, ако сме тука (в Пловдив), ще победим. На никой няма да му е лесно на „Лаута” до края на сезона, било той Лудогорец, ЦСКА или Литекс.”