2. Локомотив (Пд)
  3. Зума работел без лиценз

Зума работел без лиценз

Христо Бонев води Локо (Пд) без лиценз и по тази причина не се е явил на пресконференцията след мача с Видима, стана ясно вчера.

Христо Бонев води Локо (Пд) без лиценз и по тази причина не се е явил на пресконференцията след мача с Видима, стана ясно вчера. Бонев има диплом от Кьолнската школа, но трябва да се явява на опреснителни курсове в НСА. Той обаче не отишъл. Мен ли ще ме изпитват, казал Зума.

По тази причина като старши треньор в тимовия лист бил вписан Стойчо Драмов. На пресконференцията пък се яви Неделчо Матушев, който също има лиценз "Про".

- Питайте Бонев защо го няма - каза Матушев пред журналистите в Севлиево.

Босът на Локо (Пд) Коко Динев напусна много ядосан централната ложа на стадиона в Севлиево, след като неговият тим допусна изравняване в края на двубоя срещу Видима. Близо 85 минути Динев бе доволен, а на няколко пъти името му бе скандирано от агитката на пловдивчани. След изравнителното попадение за домакините обаче Коко Динев напусна бесен стадиона и отказа всякакви коментари за старта в шампионата на неговите питомци.

Торсидата на Локо (Пд) в началото на второто полувреме прекъсна мача за 2-3 минути с хвърлени димки на терена. При гола на Локомотив фен от Пловдив се опита да нахлуе на терена, но бе своевременно пресрещнат от полицаите, които го изведоха от стадиона.