2. Славия
  3. Коко Динев за Ники Йорданов: Много смешен съдия

Коко Динев за Ники Йорданов: Много смешен съдия

Президентът на Локомотив Пловдив Коко Динев заяви пред медиите след поражението от Славия с 1:2 в София, че неговият отбор е играл добре през цялото време. Босът на „смърфовете” изказа недоволството си от свирката на главния рефер Николай Йорданов. Съдията отсъди спорна дузпа в края на първото полувреме, с която „белите” се върнаха в двубоя.

На въпрос пък дали Локо Пд си е върнал на Славия за оставането си в А група през миналия сезон, Динев заяви, че „това ще го връщат, когато Славия дойде да гостува на „Лаута”. Миналата година, именно след победа над столичани, „смърфовете” се спасиха от изпадане в Б група.

Динев, цитиран от "Дарик", коментира още и съдията Николай Йорданов. „Много смешен съдия. Но няма да предприема постъпки за жалба. Няма да се промени нищо. Такива реферски намеси няма да го откажат от футбола.”

Венци Стефанов за Загорчич: Да отида с букет цветя?