Миньор подава жалба срещу Вили Вуцов

Никой от Славия не се яви на пресконференцията след мача с Миньор

Миньор ще подаде жалба срещу Славия и конкретно треньора на „белите” Велислав Вуцов за неявяване на пресконференция след мача на „Българска армия”, предаде репортер на Novsport.com.

Славия победи с 4:2, но след мача „белите” офейкаха и никой от техния щаб не говори след мача.

Вили Вуцов не се яви на пресконференция, за което от Миньор ще подаде жалба. Вуцов най-вероятно ще изтърпи санкция по наредба, защото всеки е клуб е задължен да изпрати свой представител пред медиите след мач.

Всички представители на БФС са уведомени за случилото се.

Треньорът на Миньор даде своето мнение за мача, но когато от пресслужбата на Миньор потърсиха старши-треньора на Славия „белите” вече си бяха заминали от стадион „Българска армия”.

Със сигнала за край на първата част Вили Вуцов, който имаше претенции за дузпа, нахлу на терена, заканвайки се на главния рефер Ставров. Великотърновският арбитър обаче го подмина, без да му обръща внимание, камо ли да го гони. През второто полувреме при първата удобна ситуация Ставров посочи бялата точка за спорно нарушение срещу Галин Иванов в наказателното поле на Миньор.
Славия започна контролите с 4:1

"Белите" разбиха новака в елита Септември (София)