3. Ал Насър с нова победа, Кристиано се показа като спортсмен (ВИДЕО)

Ал Насър с нова победа, Кристиано се показа като спортсмен (ВИДЕО)

Роналдо "спечели" дузпа, но сам каза, че не трябва да бъде отсъждана

Ал Насър не успя да победи иранския Персеполис. Мачът между двата отбора от група E на азиатската Шампионска лига завърши наравно 0:0.

Резултатът напълно устройва саудитския тим с Кристиано Роналдо в редиците си. След ремито той си гарантира първото място в групата с актив от 13 точки. Втори е Персеполис с пет по-малко.

Именно португалската суперзвезда предизвика вниманието към себе си от страна на социалните мрежи.

Мачът започна чудесно за домакините. Още във 2-рата минута съдията посочи бялата точка за нарушение срещу Кристиано Роналдо. Нападателят обаче моментално се изправи и размаха пръст, че няма основавания за 11-метров наказателен удар. Вследствие реферът коригира грешката си.

До края на мача двата отбора не успяха да си вкарат. В 17-ата минута Ал Насър остана с човек по-малко, след като Али Ал Уджами беше изгонен с директен червен картон. В 52-рата минута пък попадение на Шахаб Захеди не беше зачетено заради засада.