Децата на ЦСКА разбира Спартак (Варна) със 7:0 и вече мислят за полуфинал

Децата на ЦСКА родени през 1994 година, разгромиха Спартак (Варна) със 7:0 в първа ¼-финална среща за Републиканско първенство, съобщиха от клуба. Момчетата на Альоша Димитров имаха аванс от три гола още на почивката, а след края на срещата зрителите по трибуните на стадион „Българска армия” изпратиха младите „армейци” с бурни ръкопляскания.

Още в началото на срещата Григор Долапчиев даде началото на головата фиеста.  До края на полувремето отново той в 25-ата минута и Йълмаз Сюлейман в 30-ата направиха резултата класически.

Домакините започнаха втората част още по-силно и в 38-ата минута Цветомир Цветков реализира красив гол за 4:0. Седем минути по-късно Георги Илиев със самостоятелен пробив покачи резултата. Младият капитан на ЦСКА премина няколко играчи на Спартак, включително и вратарят, след което прати топката в мрежата. В 47-ата минута Григор Долапчиев оформи своя хеттрик, а в края на мача Юли Ненов оформи крайното 7:0.

ЦСКА: Иван Смилянов, Алекс Спасов, Николай Кръстев, Цветомир Цветков, Христо Мартински, Денил Селимински, Йълмаз Сюлейман, Георги Илиев, Григор Долапчиев, Янко Бориславов, Юлиян Ненов (Радослав Костадинов, Жан Шейтанов, Любомир Деспотов, Милен Хайдутов, Бисер Бенчев, Емилиан Палийски, Марти Тошев)