2. Втора лига
  3. Локо ГО отнесе три гола от Монтана (ВИДЕО)

Локо ГО отнесе три гола от Монтана (ВИДЕО)

"Железничарите" с тежко първо домакинство след завръщането си във Втора лига

Локомотив Горна Оряховица се провали в първия си домакински мач след завръщането в професионалния футбол. "Железничарите" загубиха с 0:3 от Монтана в последен мач от 2-ия кръг във Втора лига. Резултата откри Виктор Добрев в 13-ата минута, а Филип Ежике удвои в добавеното време на първата част. Резервата Владислав Цеков вкара трети гол в 90-ата минута.

Гостите поведоха в 12-ата минута чрез юношата на столичния Левски - Виктор Добрев, който се разписа с добавка. Бързо изпълнен тъч позволи на Филип Ежика да нахлуе отдясно, а след това да пусна остро подаване към вратарското поле. Генадий Ганев плонжира и изби топката пред Илия Русинов, но тя попадна във Виктор Добрев, който от десетина метра я прати в мрежата на домакините - 0:1.

Монтана стигна до второ попадение в първата минута от добавените 4 на първата част. Центриране от десния фланг бе свалено с глава от Илия Русинов към Филип Ежике, който технично елиминира плонжиралия в краката му вратар на домакините и с премерен удар направи 0:2. Секунди след това Антон Тунгаров можеше да вкара и трети гол, но Михаил Минков блокира удара му.

В добавеното време на срещата Монтана направи резултата класически. Добро извеждащо подаване на Вакадинов намери Раймонд, който пък видя свободния Владислав Цеков в наказателното поле. Раймонд върна топката към своя колега, а той с едно докосване опъна мрежата.