Олегов носи три точки на Миньор във Велинград

Перничани биха Чепинец с 1:0 с гол на опитния защитник към края

Опитният защитник Адриан Олегов донесе 3 точки на Миньор при гостуването им във Велинград на мест­ния Чепинец. Бранителят отбеляза единствения гол в мача в 76-ата минута за крайното 0:1.

Първото полувреме бе равностойно, като перничани владееха повече топ­ката, но головите им въз­можности бяха малко. Чепи­нец пък разчиташе предим­но на контраатаки.

След почивката възпитаниците на Юри Васев вдигнаха обо­ротите и логично стигнаха до успеха. Велинградчани пък останаха с човек по-малко в 72-ата минута след груб фаул срещу Васев. Мал­ко след това перничани по­ведоха. След пробив на Андреас Васев отляво настъпи разбъркване в пеналта на домакините. В мелето най-съобразителен бе Олегов, който опъна мрежата.

Де­бют за Миньор пък направи­ха Христо Габаров и Янчо Андреев, чиято жълта кар­та пристигна от Турция. "Жълто-черните" са 4-ти в Югозападната В група.

Чепинец - Миньор 0:1
0:1 Олегов '76

Миньор: Младенов, Стоянов, Олегов, Цветков, Райчев, Васев, Евгени-ев, Габаров, Андреев, Брестович-ки, Й. Йорданов