Веско Стойков блести с втори гол за ПФК Банско

Нежеланият в Пирин нападател Веселин Стойков, се отчете с втори гол за новия си отбор ПФК Банско в контролата срещу Вихрен, спечелена от банскалии с 1:0, предаде кореспондентът на Novsport.com в Банско.

По-рано през деня, Вихрен беше играл вече една контрола срещу Локомотив (Пд) и това принуди треньорът на санданчани Филип Филипов да пусне голяма част от тези, които са на проби.

Изпълнителният директор на ПФК Банско Красимир Горанов каза, че победата на неговия отбор не трябва да се омаловажава, тъй като футболисти дошли на проби в даден отбор, играят много по-нахъсано от тези, които се смятат за сигурни титуляри.

Единственото попадение в мача вкара Веселин Стойков от дузпа, отсъдена за игра с ръка в наказателното поле на Иво Харизанов от Вихрен. Това бе второ попадение за преотстъпения от Пирин в Банско играч. Стойков се разписа отново от дузпа при загубата на неговия отбор с 1:3 от Струмска слава.

20 минути игра записа новото попълнение на ПФК Банско Райчо Раев, който остави добри впечатления на терена и дори изпусна 100% положение за своя отбор.

Според Красимир Горанов-изпълнителният директор на Банско , Раев почти сигурно ще подпише договор с клуба.

В петък от 18.30 часа, ПФК Банско ще играе отново на стадион "Свети Петър" в Банско, контрола с третодивизионния Сливнишки герой (Сливница).