Юноша на Левски аут до края на месеца за Вихрен

Едно от последните попълнения във Вихрен през този сезон Спас Байрактаров ще отсъства от терените поне три мача.

Това заяви треньорът на санданчани Йордан Самоковлийски. Контузията, която получи халфът в контролата срещу Марек по време на паузата в шампионата се оказа по сериозна - скъсан менискус, което го вади от игра поне за месец.

Юношата на Левски, който за последно игра за Спартак (Варна) не се прибра в Сандански след почивката, която получи отбора и остана да се лекува в Пловдив.

Всички останали футболисти проведоха първо занимание за седмицата, преди гостуването на Ботев (Враца).

Футболистите на Вихрен ще се готвят двуразово до петък, след което предстои традиционният лагер преди мача. Двубоят от 9-ия кръг на Западната "Б" група е в събота от 16.00 часа на стадион "Христо Ботев" във Враца.

Дотогава с картотека ще бъде уреден и най-новото попълнение в отбора Кирил Николов, който вече записа игрови минути при загубата с 1:2 от Марек. Самоковлийски, който познава отлично качествата на играча вярва, че до мача той ще успее да навлезе в желаната форма и ще помогне на отбора си да спечели трите точки срещу Ботев.

В момента тима от Враца изостава на три точки от Вихрен и заема 6-о място в класирането с 11 точки, докато санданчани са на 4-та позиция с 14 точки.