Марек и Миньор правят скучно нулево реми в контрола

С нулево реми начело на Миньор започна новият треньор на пернишкия клуб Антон Велков. "Жълто-черните" не успяха да отбележат гол на Марек в контролна среща, която се игра на стадион "Бончук" в Дупница.

За цял мач двата отбора създадоха едва три положения. Първо гостите от Перник бяха близо до гола, но в 43-ата минута удар на Боби Дичев с глава от близо бе блокиран от стража на Марек Руслан Стефанов. В 52-ата минута Методиев от състава на домакините опита да изненада отдалеч излезлият Чворович, но ударът излезе в аут. В 69-ата минута Трифонов можеше да се разпише за Марек след самостоялен пробив през центъра, но Чворович успя да избие топката в корнер. Така за 90 минит Марек и Миньор не успяха да си отбележат гол и срещата завърши при резултат 0:0.

Треньорът на Марек Атанас Джамбазки даде почивка на двамата ветерани в отбора братовчедите Янек и Анжело Кючукови, а едно полувреме изигра Кирил Кръстев, който е контузен. За домакините днес не игра и Емил Тодоров-Зелето, италианският страж Марцуоли и Игор Таскович, които са с различни оплаквания.

Марек помоли Перник да тренира на Стадиона на мира

Общинарите в Перник ще решават каква да е цената за ползване на сесия утре

Коматево посреща финала за Купата на Аматьорската футболна лига

Верея и Миньор ще спорят за отличието

Стойчо Стоев: Миньор Перник ми помогна много

Един състав винаги има нужда от но­ви лица, имаме набелязани футболисти и вече водим разговори с тях, заяви Стоев

Общинският съвет в Перник прекрати концесията на Миньор 1919 за стадион "Звезда"

Футболният клуб не превеждал договорените 10 000 лева на година и не създал работни места

Наказаха Миньор Перник с лишаване от домакинство

Наказанието ще бъде изтърпяно на двубоя срещу Велбъжд Кюстендил, който е на 6 април

Фенове на Миньор сътвориха поредния екшън в Перник

Тези, които отговарят за носилката - Готвачо и Пожаро, също са налетели към пейката на гостите, споделиха очевидци за Novsport.com