3. България с 0:0 срещу Казахстан в квалификациите за Евро 2025

България с 0:0 срещу Казахстан в квалификациите за Евро 2025

Без голове на "Александър Шаламанов"

Отборите на България и Казахстан завършиха при резултат 0:0 в европейска квалификация за Евро 2025. Срещата се изигра на ниско темпо и без никакви сериозни ситуации, като логично не се стигна и до попадения на стадион "Александър Шаламанов".

Първият изстрел в двубоя бе дело на Кристиана Караиванова в 11-ата минута. Тя пробва своя късмет с шут от далечна дистанция, но кълбото премина над вратата. До края на първата част и двата отбора бяха изключително предпазливи и до интересни ситуации не се стигна.

В 62-ата минута Александра Янева отправи удар с глава, но топката не попадна в целта.В 86-ата минута Станкова пробва своя късмет от пряк свободен удар, но топката премина много далеч от вратата. До края на двубоя не се стигна до голова ситуация и битката завърши без победител.